VÝHODY LÉTÁNÍ SOUKROMÝM LETADLEM

versus

BUSINESS CLASS A PRVNÍ TŘÍDA

Létání soukromým letadlem v sobě skýtá mnoho výhod, které pocítíte už při prvním letu.

Zásadní rozdíl je v tom, že naše letadla čekají vždy na Vás, ne Vy na ně. Jste to právě Vy, kdo určuje, kdy a v kolik hodin odletíte do jaké destinace. Pokud se Vám změní plány, zajistíme Vám nový harmonogram dle Vašeho přání a letadlo se mu přizpůsobí. Kromě toho privátní letadla mohou díky své velikosti a technickým parametrům přistát také na letištích, kam běžné linky nesmějí. Z tohoto důvodu se vždy maximálně přiblížíte Vaší cílové destinaci, takže se transfer po zemi výrazně zkrátí. Pokud byste snad upřednostnili helikoptéru, ve WAPE JETS se postaráme i o tuto možnost přepravy.

Pokud jste příznivci rychlého odbavení, budete jistě nadšeni z toho, že můžete přijet na letiště 15-20 minut před odletem a za asistence posádky, která Vám ochotně pomůže s případnými zavazadly, projdete bezpečnostní kontrolou vyhrazenou pro VIP klienty (často se jedná o celý terminál tzv. GAT) přímo k Vašemu letadlu.

Počet destinací, které navštívíte během jednoho nebo více dnů závisí pouze na Vás. V případě služebních cest je běžné zaletět na 2 až 3 různá místa v odlišných zemích. Časová flexibilita soukromých letadel je v takovém případě nanejvýš oceňována. Velmi často se u klasických aerolinek stává, že nenajdete vhodný navazující spoj, a tak jste nuceni cestovat s časovou ztrátou nebo dokonce vydat další náklady za hotel a pozemní transfery.

Diskrétnost je u WAPE JETS na prvním místě. Můžete si proto být jistí, že se postaráme o to, abyste se vždy a všude v tomto ohledu cítili bezpečně.

Na palubě klasických aerolinek cestujete v první třídě i business class s pasažéry, které neznáte. U soukromých letadel jste to vy, kdo určuje počet i složení cestujících. Proto poletíte pokaždé pouze s těmi, se kterými budete chtít právě Vy. Je to pohodlí soukromí během celého letu, které Vám ho učiní ještě příjemnějším.

Pokud jste si někdy lámali hlavu nad cateringem z důvodu potravinových intolerancí nebo jednoduše proto, že máte vytříbený vkus, je pro vás privátní letadlo ideálním cestovním nástrojem. Na palubě našich letadel se o klienty staráme i v tomto ohledu a rádi Vám zajistíme cokoliv od steaku přes mořské plody po dětská jídla, včetně veganských, vegetariánských a dalších speciálních pokrmů. Možnosti přípravy jídel určuje pouze velikost a vybavenost letadla.

Nedílnou součástí Vašeho života mohou být také domácí mazlíčci, kteří jsou zvyklí létat s Vámi. Na palubě soukromých letadel Vás doprovodí až na ni a Vy budete moct být v klidu, že i o tohoto člena Vaší rodiny je během letu dobře postaráno.

BOMBARDIER, CESSNA, DASSAULT,
EMBRAER, GULFSTREAM, HONDA JET

Nabídka letadel