Aircraft

LIGHT JETS

Jedná se o kategorie letadel very light jets a light jets. Nejmenší letouny jsou finančně příznivé pro krátké lety do 2 hodin a kapacitou 4-5 cestujících. Light jety se pak skvěle hodí na kratší a středně dlouhé lety s kapacitou 5–8 cestujících a délkou letu do 3,5 hodiny.

Podívejte se na letadla
Aircraft

MID-SIZE JETS

Středně velká a vyšší třída soukromých letadel je navržena pro lety do čtyř až šesti hodin. Charakteristická pro tuto třídu jetů je vyšší komfortní kabina a často nabízené doprovodné služby letušky či teplý VIP catering. Letadla zpravidla disponují velkou kabinou s kapacitou 8 -13 osob, která umožňuje rozdělení do více oddělených zón.

Podívejte se na letadla
Aircraft

HEAVY JETS

Tyto business jety zpravidla pojmou 10–15 cestujících a jsou vhodné pro dálkové lety. Do této kategorie řadíme největší a nejexkluzivnější letadla s prostornou kabinou, velkým doletem vhodným pro dálkové mezikontinentální lety.

Podívejte se na letadla
Aircraft

TURBOPROPS

Turbovrtulová letadla jsou další variantou soukromých letadel ve VIP konfiguraci. Jejich výhodou je také možnost využití letišť s kratší či nezpevněnou přistávací dráhou nebo takových, která se nacházejí např. v horách, kde jsou velmi proměnlivé povětrnostní podmínky mající vliv let samotný.

Podívejte se na letadla