O nás

WAPE JETS poskytuje komplexní škálu služeb a řešení v soukromé letecké dopravě. Pronájem privátního letadla, koupě letadla i travel management spadjí do portfolia společnosti již mnoho let. WAPE JETS je členem prestižní mezinárodně uznávané organizace Air Charter Association. V roce 2021 společnost vyhrála ocenění v celosvětové soutěži Global Excellence Awards magazínu LUXLife v kategorii The Best Business Aviation Solution Provider - Europe.

Základ společnosti tvoří profesionální a individuální přístup ke každému klientovi a také spolupráce s předními světovými výrobci letadel. Její priority stojí na čtyřech pevných pilířích: bezpečnost, diskrétnost, flexibilita, individuální přístup.

Zuzana Petáková

PhDr. Zuzana Petáková je zakladatelka společnosti WAPE JETS, která se specializuje na privátní letectví zejména v oblasti pronájmu a prodeji soukromých letadel.
Svou kariéru začala v privátním letectví, kde se věnovala především prodeji letadel, marketingu a komunikaci na mezinárodním poli. Později rozšířila své zkušenosti o segment celosvětově uznávaných luxusních a prémiových značek.
Zuzana hovoří anglicky, francouzsky i rusky a za poslední roky procestovala téměř celý svět. Díky jejím zkušenostem Vám pomůže najít tu nejvhodnější variantu pro Vaše cestování a zpříjemní tak čas strávený ve vzduchu i na zemi během přemisťování do cílové destinace.
Bezpečnost a spokojenost klienta jsou pro ni prioritou.

Bezpečnost
Diskrétnost
Flexibilita
Individuální přístup
zuzka_sako_960

Šetřete čas a užijte si
při cestování pohodlí

Naše služby