Jet Book

Ve spolupráci se společností Media Tribune byla vydána již třetí edice unikátní knihy Jet Book, která přináší všem operátorům, stávajícím i budoucím majitelům letadel a fanouškům letectví komplexního a srozumitelného průvodce světem obchodních letadel i helikoptér.
Kniha je plná podrobných užitečných informací o jednotlivých strojích, které pro ni poskytli přímo jednotliví výrobci letadel.

Je tak zásadní publikací pro každého, kdo se chce dozvědět nejaktuálnější data, statistiky a zajímavosti o obchodních letadlech i helikoptérách a prohlédnout si jejich exkluzivní fotografie.
Publikace Jet Book prezentuje kompletní portfolio všech dostupných business jetů a helikoptér a obsahuje také sérii rozhovorů s lídry leteckého businessu. Je vydávána v angličtině. Více najdete zde.

Přehled kapitol

AERION CORPORATION
AIRBUS S.A.S
THE BOEING COOMPANY
BOMBARIDER INC.
CESSNA AIRCRAFT COOMPANY
CIRRUS AIRCAFT
DASSAULT AVIATION

EMBRAER S.A.
GULFSTREAM AEROSPACE CORP.
HONDAJET
PILATUS AIRCRAFT
SUPERJET INTERNATIONAL SPA
SYBERJET AIRCRAFT

AIRBUS HELICOPTERS
AUGUSTA WESTLAND
BELL TEXTRON
SIKORSKY AIRCRAFT COMPANY
ROBINSON HELICOPTER COMPANY
RUSSIAN HELICOPTERS

The Sapphire Pegasus Awards

V návaznosti na úspěšné vydání JetBooku jsme s Media Tribune rozšířili spolupráci také v oblasti udělování mezinárodních ocenění v business aviation.

The Sapphire Pegasus Awards je unikátní série mezinárodních ocenění v Business Aviation, udělují se za vynikající výkony společností nebo jednotlivců v oblasti Business Aviation. Finalisté jsou nominováni společnostmi nebo jednotlivci. Návrhy jsou hodnoceny a posuzovány Poradním výborem, který reprezentují profesionálové z různých oblastí letectví a Business Aviation. The Sapphire Pegasus oceňuje vynikající výkony společností, týmů a obchodníků nejenom z EMEA.

aerospace media awards

Oslava letecké žurnalistiky a vydavatelství

EVROPA – LONDÝN 20. 7. 2020

Aerospace Media Dinner je každoroční slavnostní předávání cen, které oslavuje vynikající výsledky v letecké žurnalistice. Udělování ocenění bylo založeno v roce 2012 a koná se vždy v Londýně nebo Paříži v předvečer Farnborough a Paris Airshows. Ceny jsou udělovány novinářům a publikacím, které byly nezávislou porotou v jejich kategorii hodnoceny jako nejlepší. Aerospace Media Dinner se za své roky působení stala mimo jiné výjimečnou leteckou networkingovou mediální sítí.

SINGAPORE 11. 2. 2020

Ve spojení se Singapore Airshow 2020 byla poprvé udělena ocenění Asia Aerospace Media Awards v této části světa a to 11. února 2020. Cílem je uznat a ocenit práci asijských novinářů a vydavatelů, jakož i novinářů se sídlem v Asii.