Kdy mohu od potvrzení objednávky odletět?

Pokud je letadlo s posádkou k dispozici a obdržíme všechna potřebná povolení, je možné odletět do 3 hodin od potvrzení letu.

Pokud let rezervuji, co následuje dál?

V případě, že potvrdíte Váš let, vystavíme vám smlouvu na jejímž základě vám bude závazně rezervován vybraný typ letadla. Následně vám vystavíme fakturu, jejíž platbu je potřeba provést vždy před odletem.

Jak probíhá platba za let?

Obdržíte od nás fakturu, kterou je potřeba vždy uhradit před vaším odletem, a to na náš EUR nebo CZ účet, dle vámi zvolené měny.

Kdy mám před odletem dorazit na letiště?

Našim klientům doporučujeme se dostavit na letiště alespoň 15 - 30min před odletem.

Jak probíhá odbavení na letišti?

Po příjezdu na letiště je potřeba přijít do terminálu pro odbavení soukromých letů (GAT – General Aviation Terminal), kterým disponuje většina letišť. V terminálu na vás bude čekat kapitán s handlingovým agentem, kteří s vámi projdou bezpečnostní kontrolu a doprovodí vás přímo k letadlu.

Je možné cestovat se zvířaty?

Pokud se jedná o psa, kočku a jím podobné druhy zvířat, tak u většiny privátních letadel je jejich cestování povoleno. Před odletem je potřeba doložit potřebné dokumenty o očkování apod.

Jak je to s cateringem během letu?

Catering je vždy součástí letu. Rozdělujeme jej pouze na studení VIP catering a teplý VIP catering a to s ohledem na velikost a možnosti letadla. Větší letadla, kde je k dispozici letuška a potřebné vybavení je možné servírovat tepelně upravené potraviny jako steaky, ryby aj.

Zajišťujete také další navazující transfery?

Pro naše klienty zajišťujeme transfery jimi vybranými typy vozů nebo pronájmem helikoptéry.

POKUD MÁTE JAKÉKOLIV DALŠÍ DOTAZY,
RÁDI JE ZODPOVÍME

Napište nám nebo zavolejte