Legacy 650

Perla mezi privátními letadly, tak bychom mohli pojmenovat nástupce legendárního modelu Legacy 600, který si získal oblibu zejména díky kombinaci spolehlivosti, prakticky řešené kabiny a nízkých provozních nákladů. Legacy 650 se může pochlubit až třemi oddělenými palubními sekcemi včetně plně separovaných toalet. V tomto soukromém letadle může pohodlně cestovat až 14 cestujících, kterým je k dispozici vysokorychlostní internetové připojení.

Vychutnat lze unikátní teplý VIP catering servírovaný letuškou, která je k dispozici po celou dobu letu. Mezi další výhody tohoto brazilského klenotu patří fakt, že může přistát na letištích s omezením tzv. restricted airports, mezi které řadíme např. London City, Cannes, Aspen či La Paz.

Embraer

Jihoamerická značka Embraer pochází z brazilského města José dos Campos, kde byla v roce 1969 založena ministerstvem obrany. Jedná se o celosvětově známého výrobce nejenom soukromých letadel, ale také dopravních letounů. Embraer je v privátním letectví oblíbený pro nízké náklady, kvalitu a dostupnou cenu.

Technické specifikace

Výška kabiny 1.82 m
Šířka kabiny 2.11 m
Délka kabiny 12.94 m
Počet sedadel 12-14
Zavazadlový prostor 6.8
Dolet 7.220 km

Služby

Letuška
Catering / snack
Toaleta