Legacy 500

Na palubě Legacy 500 vás čeká hned několik úžasných vychytávek včetně jedinečného designu od BMW Designworks USA. Můžete se těšit na velmi pohodlná vyhřívaná a polohovatelná sedadla s opěrkami hlavy, beder i nohou nebo masážním systémem. Pokud se rozhodnete si spíše odpočinout v leže, připraví vám letuška z křesel až čtyři velkorysé postele.

Legacy 500 se může pochlubit i velkými okny, moderní kuchyňkou i plně oddělenou prostornou toaletou. Kromě toho oceníte rovnou podlahu tzv. flat floor po celé kabině. Technické parametry zavazadlového prostoru umožňují bezstarostné cestování na rodinnou dovolenou, ale i za byznysem, kdy můžete využít vysokorychlostní internetové připojení a vyřešit tak už během letu svou agendu.

Embraer

Jihoamerická značka Embraer pochází z brazilského města José dos Campos, kde byla v roce 1969 založena ministerstvem obrany. Jedná se o celosvětově známého výrobce nejenom soukromých letadel, ale také dopravních letounů. Embraer je v privátním letectví oblíbený pro nízké náklady, kvalitu a dostupnou cenu.

Technické specifikace

Výška kabiny 1.82 m
Šířka kabiny 1.86 m
Délka kabiny 8.37 m
Počet sedadel 8+1
Zavazadlový prostor 3.11
Dolet 6.185 km

Služby

Letuška
Catering / snack
Toaleta